ویژگی بهترین جراح زیبایی زنان

اگر شما نیز جزو خانم هایی هستید که در دستگاه تناسلی خود دچار مشکلات جدی و ناراحت کننده هستید و یا به دنبال کنترل و چکاب کامل برای پیشگیری و درمان زود هنگام مشکلات و بیماری های احتمالی در اندام های این ناحیه هستید و یا به انجام عمل زیبایی واژن در این ناحیه فکر می کنید، انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب می تواند ضمن به همراه داشتن بهترین نتایج، از بروز مشکلات و عوارض ثانویه جلوگیری نماید.


برای اکثر خانم ها و با افزایش سن و بر هم خوردن تعادل هورمونی و در اثر عواملی مثل زایمان و بارداری، نیاز برای انجام عمل های زیبایی زنان پیش می آید. در این مواقع انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان به یک مشکل اساسی و مهم برای افراد تبدیل می شود. این مشکل با افزایش تعداد پزشکان متخصص در جوامع شهری و به خصوص در کلان شهرها، حاد تر شده و می تواند باعث سردرگمی افراد شود. 

انواع عمل های زیبایی زنان

این روزها با افزایش تقاضا برای انجام عمل های زیبایی در نواحی مختلف بدن به خصوص واژن، انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان برای حصول بهترین نتایج ممکن بعد از عمل به یک دغدغه بزرگ برای خانم ها تبدیل شده است.

چند مورد از انواع عمل های زیبایی زنان عبارتند از:
 • جراحی زیبایی واژن : زیبایی واژن یکی از عوامل مهم برای حفظ اعتماد به نفس خانم ها در حین رابطه جنسی با شریک زندگی خود می باشد. اصلاح ساختارهای ظاهری واژن به منظور افزایش تناسب ظاهری و ساختاری آن و افزایش لذت جنسی انجام می شود. عمل زیبایی واژن جزو پرطرفدارترین عمل های زیبایی زنان محسوب می شود.
 • عمل روشن سازی واژن : این عمل توسط متخصص جراح زیبایی زنان و با استفاده از لیزر انجام می شود و به وسیله آن پوست تیره و غیر قابل قبول اطراف واژن با جوان سازی مجدد، به رنگ روشن تر در می آید.
 • عمل واژینوپلاستی یا جراحی تنک کردن واژن : این عمل به منظور تنگ تر کردن واژن و زیباسازی و ترمیم آن انجام می شود. از این عمل در کنار عمل لابیاپلاستی، به منظور اصلاح کلی ظاهر خارجی واژن استفاده می شود.
 • عمل پرینورافی : این عمل یکی از اصلی ترین گزینه های اصلاح واژن در موارد شل شدگی دیواره های آن می باشد. به طور معمول در اثر زایمان طبیعی، ماهیچه های موجود در دیواره واژن، به دلیل زایمان دچار شل شدگی می شوند که از این عمل برای اصلاح آن و تنگ تر کردن مجرای واژن استفاده می شود.
 •  تزریق ژل و چربی به واژن :  در افراد لاغر به منظور حجیم تر کردن و زیباتر کردن واژن، از مواد پرکننده مانند ژل و چربی استفاده می شود. تزریق این مواد به لبه خارجی اطراف واژن انجام شده و باعث بهبود شکل ظاهری واژن و زیباتر دیده شدن آن می شود.     
  
ویژگی های یک جراح زیبایی زنان خوب  
اگر شما نیز متقاضی عمل زیبایی واژن هستید و از بین گزینه های مختلف نمی دانید کدام جراح زیبایی زنان را انتخاب کنید، توجه به ویژگی های زیر می تواند شما را در انتخاب مناسب کمک کند.
 • میزان تجربه و مهارت جراح زیبایی زنان : نتیجه نهایی عمل زیبایی شما به میزان زیادی به تجربه و مهارت متخصص جراح شما بستگی دارد. بهترین جراح زیبایی زنان کسی است که میزان عمل موفق زیادی داشته باشد و شما این موضوع را با مشاهده عکس های قبل و بعد عمل بیماران او متوجه می شوید. د طول مشاوره قبل از عمل، از پزشک خود در مورد نمونه عکس های بیماران قبلی او سوال کنید.
 • بررسی دستگاه هایی که پزشک شما در طول عمل از آن استفاده می کند : بدون وجود ابزار مناسب، پزشک شما هر چقدر هم مهارت داشته باشد، نمی تواند بهترین کارایی را برای عمل زیبایی زنان شما داشته باشد. استفاده از لیزر های پیشرفته در عمل توسط جراح زیبایی زنان، ضمن اینکه باعث می شود تا شما بهترین نتایج ممکن را از عمل خود داشته باشید، عوارض جانبی پس از عمل را نیز به حداقل می رساند.
 • داشتن تعهد در قبال نتایج عمل : عمل زیبایی واژن نیز همانند سایر عمل های جراحی دیگر، دارای نتایج صد در صدی نیست و ممکن است در طول عمل، عوامل پیش بینی نشده نیز پیش بیایند که بر نتیجه نهایی عمل و زیبایی آن، تاثیر منفی بگذارند. جراح زیبایی زنان خوب، ضمن داشتن تعهد نسبت به کار خود، متعهد می شود در صورت بروز هرگونه مشکلی در طول عمل و بروز نتایج غیر دلخواه بیمار، نسبت به رفع ایرادات در اولین فرصت اقدام نماید.
 • استفاده از تجارب دیگران : قطعا در بین فامیل یا آشنایان خود کسی را پیدا می کنید که قبل از شما، عمل جراحی زیبایی زنان را انجام داده باشد. مراجعه به این افراد و پرس و جو در مورد ویژگی های متخصصی که او را عمل کرده و میزان رضایت او از عمل جراحی، شما را در انتخاب متخصص مناسب، کمک خواهد کرد.
 • استفاده از نظرات و تجربیات مراجعه کننده های دیگر : شما به راحتی می توانید با مراجعه به مطب جراح زیبایی زنان مورد نظر خود، سوالات ذهنی خود را از سایر بیمارانی که به مطب مراجعه کرده اند بپرسید. بررسی دلایل انتخاب سایر افراد کمک شایانی به تصمیم گیری شما خواهد داشت.
 • هزینه های عمل : به طور قطع و یقین، یکی از فاکتورهای مهمی که می تواند در تصمیم گیری شما نقش داشته باشد، هزینه های مالی عمل جراحی است. هزینه های هر عمل جراحی زیبایی، با توجه به مشکل فرد و کارهایی که باید انجام شود، متفاوت است. قبل از انجام هرگونه عملی، با جراح زیبایی زنان خود در مورد کلیه هزینه های جراحی، کلینیک و غیره مشورت نمایید.

دکتر گلبابایی، بهترین متخصص جراح زیبایی زنان

هدف ما از این مقاله کمک به شما در زمینه تصمیم گیری صحیح در مورد انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان بود. تصمیمات نادرست و غیر اصولی می تواند نتایج غیر قابل جبرانی برای فرد به همراه داشته باشد در نتیجه هر چقدر برای انتخاب جراح مناسب وقت بگذارید، ارزش دارد.
 دکتر محبوبه گلبابایی با سال ها تجربه در زمینه جراحی های زیبایی زنان و با بهره گیری از به روز ترین دستگاه ها و متدهای عمل جراحی، آماده پاسخگویی به سوالات و نیازهای شما عزیزان می باشد.
 
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید