جراحی-افتادگی-مثانه

جراحی افتادگی مثانه

امروزه بسیاری از بانوان به دلیل زایمان و یا عواملی مانند اضافه وزن، ورزش های سنگین و ... دچار افتادگی مثانه می شوند. درواقع افتادگی مثانه شایع ترین بیماری در بین بانوان مخصوصا بانوان ایرانی می باشد.
چنانچه با دیدن علائم اولیه به پزشک مراجعه نمایید، می توانید از افتادگی های حاد مثانه جلوگیری کنید و در صورت اهمیت ندادن و شدید شدن میزان آسیب دیدگی طبق صلاحدید پزشک باید جراحی افتادگی مثانه انجام شود.

 
جراحی-لوله-بستن

جراحی بستن لوله رحم

بستن لوله رحم یک روش ضد بارداری قطعی می باشد. اما برای این جراحی زوجین باید تصمیم قطعی داشته باشند زیرا بازکردن لوله و بازگشت به حالت اول بسیار سخت و هزینه بر می باشد. جراحی بستن لوله جزو عمل های آسان محسوب می شود و فرد در همان روزاهای ابتدایی قادر به فعالیت های روزانه خود است.
نوار-قلب-جنین-در-دوران-بارداری

نوار قلب جنین

رایجترین روش ارزیابی سلامت جنین نوار قلب جنین است.اگر پزشک شما این تست را به صورت مکرر برای شما درخواست داد مطمین باشید که ایشان جهت بررسی سلامت جنین شما این کار را ضروری دانسته است پس در زمانهای مقرر شده حتما تست را انجام دهید. نواری از نظر ما واکنشی و خوب محسوب میشود که طی بیست دقیقه حداقل دوبار ضربان قلب جنین بیشتر از ۱۵ضربان در دقیقه افزایش یابد و این افزایش ۱۵وانیه طول بکشد.
به مشاوره نیاز دارید ؟ با ما تماس بگیرید